Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kryeparlamentari Krasniqi priti një grup klerikësh që po vizitojnë Kosovën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
f0xEr
AdministratoR/WebmasteR
AdministratoR/WebmasteR
f0xEr

Numri i postimeve : 37
Age : 30
Vendi : Babush - LIPJAN
Registration date : 25/09/2008

MesazhTitulli: Kryeparlamentari Krasniqi priti një grup klerikësh që po vizitojnë Kosovën   Sat Sep 27, 2008 5:31 pmKryeparlamentari Jakup Krasniqi priti një grup klerikësh të krishterë nga vende evropiane të cilët po qëndrojnë në Kosovë për të marrë dëshmi për marrëdhëniet ndëretnike, si dhe për t’i kontribuar paqes dhe stabilitetit në rajon.
"Lufta çlirimtare në Kosovë nuk ka qenë e motivuar fetarisht. Me gjithë laryshinë fetare, kultura shqiptare, në thelbin e saj, është kulturë evropiane", ka thënë kryeparlamentari Krasniqi.N ë kuadër të kësaj vizite, grupi i klerikëve evropianë vizitoi qytetin e Mitrovicës manastirin e Deçanit dhe atë të Graçanicës si dhe vendbanimet ku ka patur masakra të civilëve gjatë luftës në Kosovë si dhe u takua me udhëheqës dhe drejtues të bashkësive fetare në Kosovë.

_________________
Www.KosovaHack.NET
Www.LoQKa-Chat.Tk

Speacial ThnX aLL Muslim Hackers (H)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Www.LoQka-Chat.Tk
 
Kryeparlamentari Krasniqi priti një grup klerikësh që po vizitojnë Kosovën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Warcraft :: World of Warcraft-
Kërce tek: