Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 si ta shohim forumin ma ngat shiko tuton

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 24
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: si ta shohim forumin ma ngat shiko tuton   Mon Sep 29, 2008 9:06 pm

si ta shohim forumin ma ngat shkojm keshtu:
e mbajm tastin ctrl dhe me rrot te mausit,minit e zmadhojm sa na konvenon provone Funksionon 100% e kom testu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
 
si ta shohim forumin ma ngat shiko tuton
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: PC & Console :: Tutorials/Mesime-
Kërce tek: