Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te shkarkoj video nga youtube,megavideo etj...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Go0s3
Super/Moderator
Super/Moderator
avatar

Numri i postimeve : 64
Age : 26
Vendi : En Pc
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Si te shkarkoj video nga youtube,megavideo etj...   Mon Sep 29, 2008 9:10 pm

Per te shkarkuar videot nga YouTube dhe sherbimet e tjera te ngjashme per video ne internet duhet te perdorësh Firefox si shfletues dhe pastaj mjafton te shkarkosh nje plugin te Firefox-it qe gjendet ketu:

http://javimoya.com/blog/youtube_en.php

Ne kete adrese mund te shihni nje video qe jep shembuj se si behet shkarkimi i ketyre videove:

http://videodownloader.net/help/vd04.htm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te shkarkoj video nga youtube,megavideo etj...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: PC & Console :: Tutorials/Mesime-
Kërce tek: