Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Teknologji e larte

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Go0s3
Super/Moderator
Super/Moderator
avatar

Numri i postimeve : 64
Age : 26
Vendi : En Pc
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Teknologji e larte   Mon Sep 29, 2008 9:22 pm

Any Video Converter, konvertuesi i çdo formati

Any Video
Converter quhet programi i ri i cili do ti japë fund mundit të
konvertimit të videove në formatet e kërkuara. Ky software është i aftë
të transfromojë formatin e kodifikuar të një videoje pa i prishur asaj
të dhënat dhe cilësinë e xhirimit. Të gjitha tipet si DivX, XviD, MOV,
MPEG, VOB, DVD, WMV, AVI dhe MPEG-4 mund të ndryshohen në formatin që
të përshtatet në pak sekonda dhe videon e sheh në kohë reale. Programi
për momentin mund të shkarkohet falas në faqet e programeve dhe
përshatet me çdo lloj Windowsi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Teknologji e larte
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: PC & Console :: Tutorials/Mesime-
Kërce tek: