Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Përshendetje!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
PerpariMii
Super/Moderator
Super/Moderator
PerpariMii

Numri i postimeve : 95
Age : 31
Vendi : LipjaN CiTy
Registration date : 29/09/2008

MesazhTitulli: Përshendetje!!   Mon Sep 29, 2008 9:34 pm

Une jaM PerpariM Jashari JaM 21 Vjeqare JetoJ ne Kosove Me se shumti Me pelqeN Pitet Me kasht Razz edhe Specat te Musht Me Hitha Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Loqka-ChaT.Tk
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
Mr.VisarS

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Re: Përshendetje!!   Mon Sep 29, 2008 10:09 pm

mir se erdhe perparim edhe mos bo hajgare shum Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
Go0s3
Super/Moderator
Super/Moderator
Go0s3

Numri i postimeve : 64
Age : 27
Vendi : En Pc
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: ..::Pershendetje::..   Mon Sep 29, 2008 11:20 pm

Mir se erdhe Perparim dhe kalo buker.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
PerpariMii
Super/Moderator
Super/Moderator
PerpariMii

Numri i postimeve : 95
Age : 31
Vendi : LipjaN CiTy
Registration date : 29/09/2008

MesazhTitulli: Re: Përshendetje!!   Sat Oct 11, 2008 9:40 pm

Mr.VisarS shkruajti:
mir se erdhe perparim edhe mos bo hajgare shum Very HappyFalm Njeri Mire se Te gjeta edhe ty te Pershendes Nga nje her duheT me Bo hajgare po ski qa boN kshtu e ka Jeta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Loqka-ChaT.Tk
PerpariMii
Super/Moderator
Super/Moderator
PerpariMii

Numri i postimeve : 95
Age : 31
Vendi : LipjaN CiTy
Registration date : 29/09/2008

MesazhTitulli: Re: Përshendetje!!   Sat Oct 11, 2008 9:40 pm

Go0s3 shkruajti:
Mir se erdhe Perparim dhe kalo buker.


Gjithashtu edhe ty mire se te gjeta nJeri Te pershendes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Loqka-ChaT.Tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Përshendetje!!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Përshendetje!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: CS Section :: Counter Strike-
Kërce tek: