Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Antivirus/Firewall/Spyware

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Go0s3
Super/Moderator
Super/Moderator
avatar

Numri i postimeve : 64
Age : 26
Vendi : En Pc
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Antivirus/Firewall/Spyware   Mon Sep 29, 2008 9:47 pm

NOD32 Antivirus Business Edition v3.0.621

rapidshare.com ESET.NOD32.Antivirus.Business.Edition.3.0.621.rar

NOD32 Antivirus Home Edition v3.0.621

rapidshare.com ESET.NOD32.Antivirus.Home.Edition.3.0.621.rar

NOD32 Total Security v3.0.621

rapidshare.com Nod32_Smart_Security_3.0.621.rar

NEW FiX **** USE THIS FIX ONLY****

*****NJE PJESE EKETYRE PROGRAMEVE KANE NJE UPDATE TE VJETER QE NUK FUNKSIONON. **** Per kete shkarkoni:

rapidshare.com FixESET.rar


NOD32 nuk operon si Norton, Mcafee, etc... nuk ka licence apo kode


Udhezime nese update jane ne gjuhen spanjolle dhe per ti kthyer ato ne gjuhen angleze.

1.Instaloni nje nga versionet e mesiperme ****MOS BENI RESTART KUR DO T'JU KERKOHET NJE GJE E TILLE****
2. Shtypni CTRL+ALT+DELETE, Hapni Task Manager, klikoni ne PROCESSES dhe shikoni ne liste per egui.exe
Ndaloni procesin

3. Ne folderin me update te ri klikoni dhe instaloni "NOD32_v3_FiX_1.1-TemDono"

4. Ristarto kompjuterin.

5. Pasi te jete ristartuar kliko tek Update. Pasi ka bere update (azhornim), kliko me te djathten tek ikona afer ores dhe kliko "about". Aty do te shikoni qe programi juaj dkadon pas 15368 days!!! pra ne 2050
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Antivirus/Firewall/Spyware
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: PC & Console :: Tutorials/Mesime-
Kërce tek: