Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Winrar në Shqip

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Go0s3
Super/Moderator
Super/Moderator
Go0s3

Numri i postimeve : 64
Age : 27
Vendi : En Pc
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Winrar në Shqip   Mon Sep 29, 2008 10:18 pmSHKARKO:
http://www.rarlab.com/rar/wrar362al.exe


Beni nje dosje rarreg.txt dhe vendosni kete kod:

RAR registration data
Alexander Aymanov
Single PC usage license
UID=dc1d9fdb26f9be064d83
64122122504d83d04ee243231738b88600fb267f1d3b9632421295
d1048b98780395138be06035c6ab9048e2c5c62f0238f183d28519
aa87488bf38f5b634cf28190bdf438ac593b1857cdb55a7fcb0eb0
c3e4c2736090b3dfa45384e08e9de05c58609e0915bfdc561003a6
755c95e82155892c0f36e7ff4b3d62f55230e8ad51b6756d092d0b
89e5c480d3449cc0c7d9ab1d3d4abb32baf07ebabe0e145e608494
e628198aaef1e665f9d63f719cb57ef19f3443f31a830478060233

Pastaj ate dosje te .txt ja veni emrin rarreg.key (Pra d.m.th qe edhe nga rarreg.txt i ipni emrin rarreg.key)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Winrar në Shqip
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Partners :: WebSites-
Kërce tek: