Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Te gjitha tekstet e kengeve ketu te postohen :D

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Te gjitha tekstet e kengeve ketu te postohen :D   Mon Sep 29, 2008 11:17 pm

Te gjitha tekstet e kengeve ketu te postohen Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Re: Te gjitha tekstet e kengeve ketu te postohen :D   Mon Sep 29, 2008 11:18 pm

SkilLZ - Wu Qa Po Shoh


Na po vim(qe-Bo qe-Bo qe-Bo)
Na po vim(ski--SKELLZ)
Na po vim(qe qe qe)
Na po vim(bo bo bo)
Gjamin qel veq na dy
qe ne kerr une jam
vende ma te mira tu
lyp femna ma tmira ku jan,.?
permendesh i Di--!
I gjen let kesh kur ki
un kesh nuk bi qata knej thjesht un vi
Se Vera po vjen femna
ma te mira po bjen sa
here dal ma then njoftohna
me cesilen qe vjen qata
qata qe m'pëlqen shpejt
une e gjej! femnat me te mira
i nin n'kilometrat

hej kqyre qanei..okey
Hey kqyre knej qka po sho
po vrej kush'o e kqyri permas
mos pe njo m'pëlqejn qato qe
nalin me fol qato qe veshen shkurt
e dalin me fol e ma baj'n me dor
e din qka boj nese jo rrugen athere
naj fjal une ja u lshoj
Hey sa mir jeni tu u dok
ama ti mu ni shoqe un ti jepi dy
shok!!!


ref:
E KTHEJ KRYT sa herE SHO UNE
FEMNA Wu qa po sho
Wuu Wuu qa po sho
MA TE MIRAT I SHO KUR
ME KERR UNE ENA Wu
qa po sho Wuuuu wuu qa po sho
NJOFTOHNA ME TO
qe SJA U DI une EMNAT
wwu qqa po sho wu wuu qa po sho.......


Hey zemer hajde dalim
m`pelqein ti ti ti tonatU ba nxet apet se apet
edhe pse ska
deti ka femna ma shum
se sa zall ne durrs nqytet
sillna femna qe si njo
venet ja u msoi
ato qe numrin ma din veq mem
thirr ja u kujtoj (Auu-Thirrem) s'po ta silli ty
syzat i kam mos mem
ra dielli ne sy
po t`kyri tu mkqyr
qafen don me thy
edhe niher qanej duna mu kthy
o tu um pelqy
pluss e nxana tu ma ba me sy


Heyy kreit kryt pe kthejn
edhe mu po me pelqejn
qasaj qe pi kcejn
voziti shpejt si me kan ne
autostrad kur ki qka me pa
mu dok rruga mu zgat
........ Hey Hey mun mem lan
denim nalu
e respektoj semaforin
veq kur femna tu prit me kalu
kadale te ves a shihum najher
se kom kerrin ma tmir
po jom ma i miri qe ke pa me naj kerr
ngjitesh.... te met pik nese tjetri tvjen
ty tmerr o qa te qe sum kan pa
n`club i takoj
sa here jam un rrug tu shetit skam qka boj
ref:
vEq e KTHEJ KRYT sa herE SHO UNE
FEMNA Wu qa po sho
wuuuuu wu qa po sho
MA TE MIRAT I SHO KUR
ME KERR UNE ENA wu
qa po sho wuuuu wuu qa po sho
NJOFTOHNA ME TO
SE SJA U DI une EMNAT
wu qqa po sho wuuuu wuu qa po sho.......


Hey zemer hajde dalim ( nalu ku po shkon)
m`pelqin ti ti ti tonat

o ka sille et et ,jom ka sillnaa
pe shohh ...po ma bon me sy
jom ka sillna pe shohh po ma bon me syy
o ka sillet po ma bon me syy..
o ka sillett(pe shohh) po ma bon me syyyyref:
E KTHEJ KRYT sa herE SHO UNE
FEMNA wu qa po sho
wuuuuu wu qa po sho
MA TE MIRAT I SHO KUR
ME KERR UNE ENA wu
qa po sho wuuuu wuu qa po sho
NJOFTOHNA ME TO qe
SJA U DI une EMNAT
wu qqa po sho wuuuu wuu qa po sho.......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Remzije & Nexhat Osmani - Sa Kushton Fjala Te Dua   Mon Sep 29, 2008 11:19 pm

Sa kushton fjala Te Dua

Kshtu ska qene e shkruar
vetes ia kemi ba
ooh ooh nuk shkon jeta veq me fjal

po msjell kah po don
loder jam tu te ngja un ty
ooh ooh sdon me m'pa me sy

veq per ty mendoj
ooh sa me mungon
veq per ty jetoj
pse sme kupton

ref: 2x
sa kushton fjala te dua
un nga ti po du me ndi
me dy mendja zemra
jo jo ska dashuri

gjithmone me fajson
zemer te jam dorezu
ooh ooh se shum moj te du

sa per sy e faqe
kto fjale i thua ti
ooh ooh ksaj si thojn dashni


veq per ty mendoj
ooh sa me mungon
veq per ty jetoj
sa te dashuroj

ref: 4x
sa kushton fjala te dua
un nga ti po du me ndi
me dy mendja zemra
jo jo ska dashuri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Genta - Sdua T'jem E Tjeterkujt   Mon Sep 29, 2008 11:20 pm

Sdua tjem e tjeterkujt


Po ta tregoj ne gje qe nuk e paske dit
Zemren sta fali per dy tre dite
sdua te kaloj me ty e te ndahem per nje nate
e jotja do te jem deri sa t`jem gjalle

ref: 
Sdua t'jem e tjeterkujt
per ty zemren e kam rujt
vetem nje her ne ket jet
te deshta me te vertete

...


Je shum i embel me fjale
por fjale su zihet bese
me mire ndoshta e kam edhe pak te pres

sdua te kaloj me ty e te ndahem per nje nate
e jotja do te jem deri sa t`jem gjalle

ref: 
Sdua t'jem e tjeterkujt
per ty zemren e kam rujt
vetem nje her ne ket jet
te deshta me te vertete
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Genta - E Pamundur   Mon Sep 29, 2008 11:21 pm

E Pamundur

Qdo gje esht e mundur
nuk besoj me verberisht
paska edhe njerez te prisht
paska njerz qe prishin lumturine

Qdo gje esht e mundur
dallendyshet mund te kthehen ne dimer
ne janar te qel qershit 
dhe n'gjum un kur sdo te jem me ty

ref: 2x
e pamundur esht e pamundur thash
kur me flisnin se me tjetren te kan pa
dhe u binda dhe tu binda
kur te pash ....
a esht e mundur se dhe ti je tradhetar

...

Qdo gje esht e mundur
nuk besoj me verberisht
paska edhe njerez te prisht
paska njerz qe prishin lumturine

Qdo gje esht e mundur
dallendyshet mund te kthehen ne dimer
ne janar te qel qershit 
dhe n'gjum un kur sdo te jem me ty

ref: 
2x e pamundur esht e pamundur thash
kur me flisnin se me tjetren te kan pa
dhe u binda dhe tu binda
kur te pash ....
a esht e mundur se dhe ti je tradhetar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Sef Duraj - Von e kam kuptuar   Mon Sep 29, 2008 11:27 pm

Sef Duraj - Von e kam kuptuar


Urime martesen
Ndoshta do t'kesh fat

Sa bukur po dukesh
Sonte me duvak (2x)

Tjetri ta mban krahun
Dhe te perqafon

Ty seq tu plas zemra
Por nuk me shikon

Sa ti kisha puthur ata syt e zi
Po e shikoj dhendrrin e i marr lakmi

Von e kam kuptuar
Qenka e vertet
Ata qe shum duhen
Nuk kan fat ne jet (2x)

Ata qe shum duhen
Nuk kan fat ne jet 

Kjo esht nata jote
Krushqit jan tu ardh
Dashurin e jetes
Po dojn me ma marr

Dashurin e jetes
Po dojn me ma marr

Tjetri ta mban krahun
Dhe te perqafon

Ty seq tu plas zemra
Por nuk me shikon

Sa ti kisha puthur ata syt e zi
Po e shikoj dhendrrin e i marr lakmi


Von e kam kuptuar
Qenka e vertet
Ata qe shum duhen
Nuk kan fat ne jet (4x)

Ata qe shum duhen
Nuk kan fat ne jet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Adelina - Lajmerohu   Mon Sep 29, 2008 11:29 pm

Oh sa i bukur sonte , paske bler kemishe te re
un prap e vetme , e ti me shoket po del
fanatik ne shtepi , seksi djal ne shoqeri
knaqu zemer per ty un kam nje befasi

Do te rrezikoj un pas teje do te vi
do te shikoj si vallzojn tjerat per ty
do te zhvishem pak i tmerruar do shikosh
do te vallzoj edhe dridhem mua do t'me dashurosh

ref:
Sonte e perjet veq i imi ti je 
gjitha do i bej se me ke shpirt e jete
je i lir vazdho, nese gjen me mir lajmro
behu burr trego vetem mua ti me do

..

Oh sa i bukur sonte , paske bler kemishe te re
un prap e vetme , e ti me shoket po del
fanatik ne shtepi , seksi djal ne shoqeri
knaqu zemer per ty un kam nje befasi

Do te rrezikoj un pas teje do te vi
do te shikoj si vallzojn tjerat per ty
do te zhvishem pak i tmerruar do shikosh
do te vallzoj edhe dridhem mua do t'me dashurosh

ref:
Sonte e perjet veq i imi ti je 
gjitha do i bej se me ke shpirt e jete
je i lir vazdho, nese gjen me mir lajmro
behu burr trego vetem mua ti me doSonte e Perjete... Sonte e Perjete... 

Sonte e Perjete... Sonte e Perjete...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Scorrpion ft B-Genius - Jeta Pa Ty [ Kenge Kushtuar Babit Te Vet .. Shum e Dhimbshme ]   Mon Sep 29, 2008 11:33 pm

E Tash Jeta Pa Ty Nuk Paska Kuptim
Dhimbja Per Ty Nuk Paska Sherim
Me Ty I Kalova Gjitha T'mirat e Jetes
Endrrat Per Ty Nuk Paska Mbarim
Ende e Shoh Un At Shikim
Kur Ty T'kujtoj i Besoj Veq T'vertetes

...

Kam Diqka N'zemer Por Spo Muj As Me Qit
Kam Shum Qka Per Me Thon Po Qysh Me I Than Sjam Tu Dit
E Kam Nje Dhimbje T'madhe Qe Mu Esht Tu M'Shkatrru
E Zemra Mu Ka Djeg Per Dikend Qe Shum e Du
Ti Ke Shku N'Boten Tjeter E M'Le N'ket Bote Vetum
Tash RRi Tu Mendu Per Ty e Smuj Me Pranu T'verteten 
Nuk Muj Me Pranu Qe Ti Tashti Sje Me Mu

Se Kam Prit Qe Kaq Shpejt Prej Meje Ki Me u Largu
E Kujtoj At Dit , At Dit Kur Ti Enderrove
Diten e Mallkume Kur Ti Nga Kjo Bote Shkove
Kur Ti Jete Ke Ndrru , Thellesa Jem Ka Ndryshu
Spo Muj Me Pa Ty Spo Muj Keshtu Me Jetu
Pse Me Mallkoj Zoti Shpesh e Pyes Vetveten
Por Spo Muj Me Kuptu Spo Muj Me Gjet T'verteten
E Tash Qe Je N'Parajse, e Un Jam N'ket Bote 
E Tu e Prit Diten Me U Taku N'at Bote

Ref : 1 x 
E Tash Jeta Pa Ty Nuk Paska Kuptim
Dhimbja Per Ty Nuk Paska Sherim
Me Ty I Kalova Gjitha T'mirat e Jetes
Endrrat Per Ty Nuk Paska Mbarim
Ende e Shoh Un At Shikim
Kur Ty T'kujtoj i Besoj Veq T'vertetes 


E Tash Jeta Pa Ty Nuk Paska Kuptim
Dhimbja Per Ty Nuk Paska Sherim
Me Ty I Kalova Gjitha T'mirat e Jetes
E Kujtoj At Kohe Pjesen Ma T'Lumtur Te Jetes
Jom Kan Ma I Lumturi N'bote , Kete Sen Nuk e Kam Dit
Ajo Lumturi Perfundoj Ma Shpejt Se Qka e Kam Prit
Me Denoj Zoti e Jeta Mu Ba Ferr, Ska Me Drit Per Mu , Tash Per Mu Esht Terr
Shum Here Kam Gabu , Shum Her T'kam Deshperu Ty
Se Kam Ba Me Qellim Por Jam Kan Shum I Ri 
Se Kam Kuptu Jeten Por Me Ne Fund e Kuptova
Ty N'zemer Te Lendova , Shum Her Gabova
E Tash Po T'Kerkoj Falje Se E Di Qe Po M'Degjon
I Kam Ra Pishman Por Tash Esht Shum Vone
Zemra Jeme Per Ty Po Kallet E Ti Po Me Mungon
Djali Yt Ty Nuk Te Harron , Ka Te Shkoj Ty N'zemer Te Kam


Ref : 1 x 
E Tash Jeta Pa Ty Nuk Paska Kuptim
Dhimbja Per Ty Nuk Paska Sherim
Me Ty I Kalova Gjitha T'mirat e Jetes
Endrrat Per Ty Nuk Paska Mbarim
Ende e Shoh Un At Shikim
Kur Ty T'kujtoj i Besoj Veq T'vertetes 


Shum Her Me Ke Ardh Ne Enderr , E Me Thojshe Qe Jam Gjall
Qe 2 Vjet Zemra Jeme Veq Ne Enderr Mundet Me U Qmall
E Fytyra Me Buzeqesh ,Kur Ti Tek Un Vjen
Por Kjo Esht Veq Nje Enderr E Mu Shum Po M'dhemb
E Kur Me Del Gjumi , Me Rrjedhin Lotet Ne Sy
Kur E Shoh Realitetin Qe Pa Meje Nuk Kam Ty
N"Kujtime Po Jetoj , E Jeten Pe Vazdhoj
Nuk Di Per Qka Jetoj , Nuk Di N'ket Bote Qka Kerkoj
Kerkush Nuk Me Kupton , Nuk E Din Mbrenda Qka Kam
NuK Ma Sheh Kerkush Kete Dhimbje Qe Mu Jeten Ma Shkatteron
E Tash Ajo Se Po Me Ngon , Po Mendon Qe Me Kupton
Mu M'kupton Veq Ai Qe Kete Sen E Perjeton 
Kto Fjale Qe Po I Shkruj , Pi Shkruj Prej Zemres Tem
Pe La Fleten Me Lot Tu Shkrujt Per Jeten Tem
Tu Shkrujt Per Diqka Qe Kurr Me Smuj Me Perjetu
Por Prap Me Zemer Te Djegt Jeten Po Duhet Me Jetu 


Ref : 1 x 
E Tash Jeta Pa Ty Nuk Paska Kuptim
Dhimbja Per Ty Nuk Paska Sherim
Me Ty I Kalova Gjitha T'mirat e Jetes
Endrrat Per Ty Nuk Paska Mbarim
Ende e Shoh Un At Shikim
Kur Ty T'kujtoj i Besoj Veq T'vertetes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Sef Duraj - Sivjet veres do t'fejoj   Mon Sep 29, 2008 11:34 pm

Shpejt kaluan dy tri vjet
Per asgje marak s'na mbet (2x)

Ishim t'ri e fillestar
Nuk lam nat niher pa dal (2x)Erdhi koha te tregoj
Sivjet veres do t'fejoj
Do t'marr frym un ma lirisht
Kur ta shoh unazen n'gisht (2x)Mos thuj neser se kam dit
Nisja tash me u pregadit (2x)

Njeri tjeterin e kem fat
Behu gati mos e zgjat (2x)S'kem qka presim un dhe ti
Jemi zgjedh me dashuri
Ka shum koh qe e kam prit
Me t'pas afer nat e dit (4x)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Belagji linda Belagji vdes unikkatil   Mon Sep 29, 2008 11:35 pm

Belagji linda Belagji vdes unikkatil


Dersa eci ne luginen e hijes se mortit 
Kthehna ne ket loje me ju kallxu kush eshte ma i forti 
Dost nuk jam vet kam ushtar abnormal 
Qoft qe sjep respekt une vi e ta mar 
Se sa here qe boj hapa kurr s'kthehna mrapa 
Unikkatil eshte hunlesh ne kllapa 
Skam dalje dote per ty un jam zot 
Puthe nanen sot se kom me ja mush syt me lot 
Kur ta sheh at ftyre t'zbeht qe t'ka met pa jete 
N'faqen e fundit kur t'qet n'gazet 
Sta harroj as at vella su kry hala 
Krejt mashkujt e sh*** yo kom me ti vra 
Se ke dasht bela e belanë e gjete 
I ke dhan familjes nje mi kijamete 
I ke shti njerzt nalt e posht me shku 
Diqysh tu munu me mue mu pajtu 
Po Anton Qeta ka dek e kerkush sum pajton 
Gjaku jem i nxeht dost tash po vlon 
E ke pas nje deshire me pa atdhen e lire 
E pra me vjen mire po tash thuj lamtumire 

Chorus 
Jo jo me te vertet, aspak nuk eshte leht 
Te jesh sikur une, t'kesh gjakun e nxeht 
Jo jo me t'vertet, aspak nuk eshte leht 
T'jesh UniKKatil, t'kesh gjakun e nxeht 

Yoo.. at t'kujtohet çka ka than ai plak i vjetri 
Shqiptarit jepja armen e k'ta myten nermet veti 
Po do Shqiptarë pernime lypin dajak 
Shesin mangupllak ignorant si tarak 
Mor papak hiqmu **** jom numer nji i pari 
Ta nuki at hun e t'shi me hanger bari 
Nese ti sum beson at here t'lutna del 
une t'pres me 9 milimetra n'bel 
Se une jom qai qe jom kan, veq hala ma i trent 
ku do qe po shkoj e zoteroj at vend 
Paranoja t'rrok goja me tu qel s'guxon 
Se ujku kimen e ndrron po zanatin se harron 
Edhe pasha ket nanë une flas qka jetoj 
K'ta reperat tjer, une i deklasoj 
Se k'si sikur une nuk ska shume ska kerkun 
Mer ma shume se nje plum une t'vraj more pllum 

Chorus 
Jo jo me te vertet, aspak nuk eshte leht, 
Te jesh sikur une, t'kesh gjakun e nxeht 
Jo jo me t'vertet, aspak nuk eshte leht 
T'jesh UniKKatil, t'kesh gjakun e nxeht 

Linda belagji edhe vdes belagji 

Pina shume marigangja tash mir eshte tu mu dok 
Qe pi shoh k'ta shok 2 metra ner tok 
Shpirti n'paqe dosta kurr sju harroj 
Sa here qe mendoj per sherret qe kujtoj 
Sa njerz I kom rre sa njerz i kom qpu 
Njo qe e kom plagos, shpihuni m'ka arrestu 
Sa njerzit jon tut edhe thojshin ik 
Se me nejt me Viktorin eshte shume rrezik 
Por n'vertet o haver une nuk jom sikur dreq 
Veq sherri i do tucav me ka dal zani keq 
Se qe merrna me do pune ilegale sosht kurgjo 
Nese sjellet mire me mu une sjellna mire me to 
Se nana jem m'rriti burr m'bi burra 
Jeten si liber me plot avantura 
Eshte UniKKatil me at gjakun e nxeht 
K'to fjal qe pi thom n'histori kan me met (dost) 

Chorus 
Jo jo me te vertet aspak nuk eshte leht 
Te jesh sikur une t'kesh gjakun e nxeht 
Jo jo me t'vertet aspak nuk eshte leht 
T'jesh UniKKatil t'kesh gjakun e nxeht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Flora Gashi - Kurr nga mendja ste largoj   Mon Sep 29, 2008 11:35 pm

Flora Gashi - Kurr nga mendja ste largoj


Edhe pse ti m'je largu
Ne mendime prap te mbaj
Sa her un qe te kujtoj
Mu me mbushen syt me vajM'thuaj drejt se shum gabova
Se aq shum te dashurova
Me t'vertet te deshta ty
N'zemren time ishe niMos mendo se te harroj
Mos kujto se s'te mendoj
Se gjithmon te deshiroj
Kurr nga mendja ste largojE mbaj n'mend kur m'thojshe mu
Se ne jet veq ty te du
E shtir jeta kur t'mashtron
Gjith rinin ta shkatrronSe keshtu e ka kjo jet
Dikush qan dikush kendon
Kshtu e ka kjo jet e shkret
Ne kujtime gjith me mbetKur t'me merr malli per ty
Qaj me lot s'te shoh me sy
Mir e din se sa te du
Gjitha n'jet mi more mu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Shyhrete Behluli - Sju harroj   Mon Sep 29, 2008 11:36 pm

Shyhrete Behluli - Sju harroj


Sonte u gzu shpia
Me mbesa e bija
Vallja mos t'pushoj
Se nuse po shkoj

Qofsh me fat o ti moj moter
E gëzofsh at voterr

Sa shpejt na u rritem
Per brenga nuk ditem
Tash duhet te shkoj
Por kurr sju harroj

As ne s'dot harrojm
Gjithmon te kujtojm

Po e la ket shpi
Edhe ket shoqni
Kush do t'me ngushlloj
N'der te huj po shkoj

Me këmb t'mbar o ti moj bi
S'te harron kjo shpi

Nan e bab e vlla
Ma rrall ka me i pa
Si t'ja baj kti halli
Shum do t'me merr malli

Hajt moj nuse mos loto
Jet te re fillo

O moj nana ime
Ti mos qaj per mue
Se ndoshta ndojher
Ty te kam idhnue

Mos mi thuj kto fjal
Se do t'kem shum mall

Po ju shoh me mall
Ma bani hallall
Tash duhet te shkoj
Po kurr sju harroj

Hallal ti moj bi
O nga kjo shtepi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Adelina & Elita 5 - Sajzezo   Mon Sep 29, 2008 11:38 pm

Elita 5:

Sajzezo o moj sajlaro
Sajzezo o moj sajlaro

O si na e dogje m?hall?n o
O si na e dogje m?hall?n o

Adelina:

Nuk e dogja un? se jam delije, o
Nuk e dogja un? se jam delije, o

E dogji q'ai djal? me alltije, o
E dogji q'ai djal? me alltije, o


Elita 5:
Sajzezo o moj sajlaro
Sajzezo o moj sajlaro

O si na e dogje katundin, o
O si na e dogje katundin, o

Adelina:
Nuk e dogja un? se jam qibare, o
Nuk e dogja un? se jam qibare, o

E dogji q'ai djal? me cigare, o
E dogji q'ai djal? me cigare, o


Elita 5:
Sajzezo o moj si flutur, o
Sajzezo o moj si flutur, o

Hajde ma jep fjal?n moj e bukur, o
Hajde ma jep fjal?n moj e bukur, oAdelina:

Fjal?n s'un ta jap djalo, fjal?n s'un ta jap
Fjal?n s'un ta jap djalo, fjal?n s'un ta jap

Jam shum? e re djalo prit t? rritem pak
Jam shum? e re djalo prit t? rritem pak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Flora Gashi - N'Dasmen Tende Do Te Vij   Mon Sep 29, 2008 11:39 pm

Darsem tende do te vi
kam deshir djal me te pa
si po dukesh me at tjetren
sikur dhander krah per krah

nje tufe lule ti dhuroj
ti kem mbledhur nga livadhi

ate arom do ta kujtoj
sa her te merr malli

Nese dikush te pyt
po kush o ajo zeshkane
te lutem djal mos i trego 
i thuaj qe o ni vajze me Hallle

Darsem tende do te vi
kam deshir djal me te pa
si po dukesh me at tjetren
sikur dhander krah per krah

nje tufe lule ti dhuroj
ti kem mbledhur nga livadhi

ate arom do ta kujtoj
sa her te me merr malli


Darsem tende kur te vi
Lot nga syri do t’pikojn
Mi fshi djal me doren tende
Por ata mos ta kuptojn

Darsma jote me pikelloj
Dhe me beri plot me hall
Kur e di se un do te isha
Nusja jote n’vell te bardh
Nese dikush te pyt
po kush o ajo zeshkane
te lutem djal mos i trego 
i thuaj qe o ni vajze me Hallle


Darsem tende kur te vi
Lot nga syri do t’pikojn
Mi fshi djal me doren tende
Por ata mos ta kuptojn

Darsma jote me pikelloj
Dhe me beri plot me hall
Kur e di se un do te isha
Nusja jote n’vell te bardh
Darsem tende do te vi
kam deshir djal me te pa
si po dukesh me at tjetren
sikur dhander krah per krah

nje tufe lule ti dhuroj
ti kem mbledhur nga livadhi

ate arom do ta kujtoj
sa her te merr malli
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: 02. SeLA a.k.a BosZMaN - Deri n´Vdekje   Mon Sep 29, 2008 11:40 pm

02. SeLA a.k.a BosZMaN - Deri n´Vdekje


1Verse:
Qa po shoh krejt keq, qa po shoh krejt njejt,
Hupen njerzt e mir, tash u myten tu rrejt.
Po folin e po folin, deri ndrit te sabahit,
Pyti prej nga vijn, nuk e din as vet prej kahit.
Jon krejt do njerz pa pun, pra mos ju vnoni veshin,
Skan qka thojn perveti, eh tjeter kon e keshin.
Po m´doken muhalife mu, sa her qe po gjuni fjal,
Un e kam qellimin tem, nuk ka kush qe mun e m´nal.
Hapi tash ti syt, qu se paska qel dita,
Sa probleme pata, po kurr nuk u merzita.
Kur Sela bon vizita, ju krejt ja boni venin,
Tungatjeta shqipe, qu lshoma tash mu renin.
Rrall kush fol qeshtu, qysh po fol goja jem,
Tan atyne tjerve qe, qekjo fjal ju dhem.
Deri n´vdekje jetoj, me gjak te shqiptarit,
Trunin si dukat, e shpirtin e arit.

Refren: x2
Deri n´vdekje jetoj, me gjak te shqiptarit,
Trunin si dukat, e shpirtin e arit.
Deri nvdekje shqipe, kom besim t´plot,
Kurr ma t´fort, s´ka me pas n´ket bot.

2Verse:
Nese bohet fjal per shok, kam llafe me kolic,
1, 2, 3 boll, tjert jan krejt tepric.
Nuk po mundem mi marr vesh, athu cfar gjuhe po folin,
Marre qa po boni, marre me sha ju idolin.
E kam pa me sy t´mi, vet jam kon deshmitar,
Dy lidhje si keni hiq, hupni o klloshar.
Se boten e kam pa, krejt e kam analizu,
Jeta jon osht, per me experimentu.
Sot po boj dicka tfort, me pas cka me ngu rinia,
Neser nese vdes un, jetojn fjalt e mia.
Badihava nuk jetova dost, kom lon sheja pas,
Kurr nuk u pendova, per kto fjal qe po i flas.
Shum sene po perfolen, po kurgjo sosht e vertet,
Diten qe takohum, merr me veti pistolet.
Deri n´vdekje shqipe, kom besim t´plot,
Kurr ma t´fort, s´ka me pas n´ket bot.


Refren: x2
Deri n´vdekje jetoj, me gjak te shqiptarit,
Trunin si dukat, e shpirtin e arit.
Deri nvdekje shqipe, kom besim t´plot,
Kurr ma t´fort, s´ka me pas n´ket bot..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Kosova E Pavarur - Vagabondi   Mon Sep 29, 2008 11:40 pm

Kosova E Pavarur - Vagabondi


Moj kosovë, moj nëna ime,
ndonëse jam unë i mërguar,
dashninë tënde zemra kurre s'ka me harrue !

sa e kem pritë kët ditë moj nanë, sa e kem pritë, sa e kem prit !
për kosovën republikë, republikë, republikë !
sot po hedh vallen shqiptari sa e kem pritë, sa e kem pritë !
krah për me ahtisarin sa e kem pritë, erdhë kjo ditë, erdhë kjo ditë !

viti 2008,
n`kosovë për vizitë,
o sa t`kemi pritë
me të pa ty republikë
shumë të paska hije
ky petku i lirisë,

o perla e ballkanit

tash vete e zonja shpie!

u desh rrugë e gjat
me mberrit këtu ku jena,
me pas kto që kena
shqipen me dy krena,
Ëndrra e çdo shqiptari,
është ëndrra e rugovës,

nuk ka kompromis

pavarsi te plote kosoves!

kosova është e jona,
ç`është e jona, është e jona
rri matanë urës
mos hajde nga kto zona.
ne nuk jena shtet i ri
po me i vjetri që ka ballkani,
dëshmitar roman e grek ,
e sulltan mbas sulltani.
ju zbritet nga karpatet
se ju perzuri rusia,
ne vendali ne shekuj,
e na përzutë nga shpia.
qen na vrave e na preve
tu fillu nga plaku e deri te femija,
plagë që nuk shërohet,
t'kalojnë vite me mijra,
por ju kishit bo më shumë po të mos ish per ameriken,
me bomba t’kordinume jua u niu bytha friken!
e këndej nga ana tjetër ja patë zemrën shqiptarit,
ja lumsha uck-se,ju a dha plumbin mu te balli,
qen,barbare bejne gjëra të dëshpërume,
na kishin fut në kthetra e s'donit me na lëshue,
ate q`ëndërrojnë ata është e shume e harrume,
teori e gabume jugosllavia e skadume.
ne do vazhdojm përpara veq per hir të brezit të ri,
ajo që më ndodhi mua të mos i ndodh atij,
do ti tregojme ku jena & gjithashtu dhe nga erdhëm,
o sa rrugë e dhimshme,
kujtimet fusin tmerrin.
nuk i harrojmë ne jo
vujtjet, mundimet,
vrasjet, përdhunimet
grabitjet, kërcënimet,
varret masive,
vrasjen e mijëra fëmijëve ::
para syve të botës
e bota shumë naive.
nuk e harrojmë ne jo
lotë e sakrifica,
masakër, makabër,
shënjestra sot drenica.
ekzekutim barbar,
nga i fundit tek i pari,
pjesëtar të gjithë familjes
me to adem jasharin,
me to adem jashari,
figurë e rrallë shqiptari,
dha shembullin i pari,
me zjarr luftohet zjarri,
e mbrojti me jetë të vet
ate që na e lan të parët
kosovë të pavarur
kosovë për kosovarët,
historia është e zezë,
po ne do të tolerojmë,
dhuna veq po erdhi,
se ne s`po e kërkojm,
ajo që dojm tani,
është paqe,harmoni.
rugova nga parajsa
po gëzon si unë e ti,
po të ishte këtu me ne
a do ta kishte shallin?
e dimë pse e mbante
e dimë ku e kishte hallin,
me siguri se do ta hiqte
tash që erdh kjo ditë

o nënë sa kemi prit, kosova republike!

sot po hedh vallen shqiptari sa e kem pritë, sa e kem pritë !
krah për me ahtisarin sa e kem pritë, erdhë kjo ditë, erdhë kjo ditë !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Bujar Qamili - Zera Ne Fund Te Detit   Mon Sep 29, 2008 11:41 pm

Zerat e tmerruar, hapen neper nate
Deti eshte terbuar, ne dallge e shtrengate
Po ikin te rinjte, neper naten n'terr
Toka i ka rrit, deti po i merr

Po ikin te rinjte, neper naten n'terr
Toka i ka rrit, deti po i merr

..

Det o i pameshirshem, i mallkuar det
Deshen jete me te mire, ti vdekjen u jep
Vala jote e ftohte o det i pabese
A se c’ja keputi cdo deshire e shprese.

A se c’ja keputi cdo deshire e shprese.


Fati per t’iu dale, udhetojne permbi ender
Baba bashke me djale, nusja bashke me dhender
Kur nga mesi detit, u flasin femijet
Ne po na vjen vdekja, ju mos u merzit

Kur nga mesi detit, u flasin femijet
Ne po na vjen vdekja, ju mos u merzit

Det o i pameshirshem, i mallkuar det
Deshen jete me te mire, ti vdekjen u jep
Vala jote e ftohte o det i pabese
A se c’ja keputi cdo deshire e shprese.

A se c’ja keputi cdo deshire e shprese.


o more det i kalter cke qe sot po nxin
Ty ti lame femijet ne duar ti po i perbin
o more det deti i rral paske zemer hekur
Ne ti dhame femijet gjalle e ti na i kthen te vdekun

o more det deti i rral paske zemer hekur
Ne ti dhamefemijet gjalle e ti na i kthen te vdekun

Det o i pameshirshem, i mallkuar det
Deshen jete me te mire, ti vdekjen u jep
Vala jote e ftohte o det i pabese
A se c’ja keputi cdo deshire e shprese.

A se c’ja keputi cdo deshire e shprese.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Meda-Vdis   Mon Sep 29, 2008 11:42 pm

Ti zgjohesh nga gjumi 
tuj mendu per mu 
dhe prap mirmengjesi 
tjeter kujt i thu si shum 
net te tjera mbrem ke qar 
me lot qka kan ne zemra 
njerzit e din veq nje zot 

ref:
Vdis o vdis vdis e mos fal 
puthje pa dashni se ma mir eshte zemra me u 
ban hi ma mir eshte me ik nga kjo bot me rrena 
se me than qka sta thot zemra 

Me thot vjen ngadal 
I mbyll syt e thu prap 
naten e mir 
tjeter kujt I thu edhe 
sonte ondrrat na bashkon ket 
bot neser ku do jem e di veq ni zot 

ref:
Vdis o vdis vdis e mos fal 
puthje pa dashni se ma mir eshte zemra me u 
ban hi ma mir eshte me ik nga kjo bot me rrena 
se me than qka sta thot zemra
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Poni - Shpirti Im   Mon Sep 29, 2008 11:42 pm

Edhe kur me thua jo te kam shpirt
dhe kur ben sikur harron te kam shpirt
dhe kur rrugen me tregon te kam shpirt
kur me mer me perqafon te kam shpirt

Neper endrra torturohem nat per nat
dhe mengjesve pa ty zgjohem dhe pa fat
me ty zemren e kam humbur pergjithmone
vetem ti me ben te lumtur e kupton

Ti ti je shpirti im ti je dielli im
pse me fal trishtim
ti ti je shpirti im ti je dielli im
ti je loti im
Ti ti je shpirti im ti je dielli im
pse me fal trishtim
ti ti je shpirti im

Ti ti je shpirti im ti je dielli im
pse me fal trishtim
ti ti je shpirti im ti je dielli im
ti je loti im
Ti ti je shpirti im ti je dielli im
pse me fal trishtim
ti ti je shpirti im

Edhe kur me thua jo te kam shpirt
dhe kur ben sikur harron
te kam shpirt, te kam shpirt, te kam shpirt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Mahmut Ferati - Pavaresia   Mon Sep 29, 2008 11:43 pm

Qiftelin Sot Apo E Ngoni
Ja Kan Ndrrue Telat E Vjeter
N'tela T'ri Ma Mire M'shkon Zani
Dojme Me Knu Nje Kang Tjeter

N'tela T'ri Ma Mire M'shkon Zani
Dojme Me Knu Nje Kang Tjeter


Boll Kem Knu Kang Me Lot
Un E Ti Moj Qifteli
Nje Kange Gezimi Po e Knojme Sot
Festen e Madhe Pavaresin

Nje Kange Gezimi Po e Knojme Sot
Festen e Madhe Pavaresin
Ref:
Ooh Kur Ma Mire S’esht Qiftelia
I Knoj Me Zemer Kengt e Mia
Kurr Me Gezim Se Sot Nuk Knova
Pavaresin e Gzon Kosova

Kurr Me Gezim Se Sot Nuk Knova
Oo Pavaresin e Gzon KosovaPrej Ulqini E Prej Tirane
Tuj Knu Bashk n’Prishtine i Ndjeva
Kshtu Festojne Djemt e Nje Nane
Knon Tetova E Knon Presheva


Kshtu Festojne Djemt e Nje Nane
Knon Tetova E Knon Presheva

Plisin ne Krye E Altin Shok
Kur Knojm Kenge e Kur Del Timi
Djemt e Tu Gjith Bashk Moj Toke
Dje Prej Zori e Sot Prej Gzimi

Djemt e Tu Gjith Bashk Moj Toke
Dje Prej Zori e Sot Prej Gzimi


Ref:
Ooh Kur Ma Mire S’esht Qiftelia
I Knoj Me Zemer Kengt e Mia
Kurr Me Gezim Se Sot Nuk Knova
Pavaresin e Gzon Kosova

Kurr Me Gezim Se Sot Nuk Knova
Oo Pavaresin e Gzon Kosova
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Meda - Festa e K0s0ves ..!   Mon Sep 29, 2008 11:44 pm

Heeej N'syte e nanes pash dy lot
prej gezimit po qan sot
sikur flasin lot ne faqe
Heeej rrita djem per lufte e paqe


Bjeri bjeri qiftelise
sot esht dita e pavaresis
ndaq me thon ma tbukrin emer
o thuj KOSOVE niher bre zemer


ref:
Festoni festoni festen ma te madhe
Shkupi & Tirana Prishtine hedhin vallen
Festoni festoni festen e Kosoves
sot bashkohen SHQIPET nga te rent e botes


...

Bini bini o tupana
gjall i paska krejt djemt nana
paska gzim e paska lot
o na bashkon Kosova sot

ref:
Festoni festoni festen ma te madhe
Shkupi & Tirana Prishtine hedhin vallen
Festoni festoni festen e Kosoves
sot bashkohen SHQIPET nga te rent e botes

Festoni festoni festen ma te madhe
Shkupi & Tirana Prishtine hedhin vallen
Festoni festoni festen e Kosoves
sot bashkohen SHQIPET nga te rent e botes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Shkurte Fejza - Pavaresia   Mon Sep 29, 2008 11:44 pm

Heeej Ti na erdhe panvarsi
lot e gjak ne ty jan shkri
sa shum njerz me mall kan vdek
edhe qel syte iu kan mbet
sa shum trima kan luftu
per kete dite qe jem tuj knu
si shqiponje kan fluturu
ty kosove ne kam t'kan pru
per me dite krejt bota mbar
O se n'kosove paska shqiptar


Heej oj kosove per ty po knojm
a e din sa shum te knojm
plot me gzim e lot tuj derdh
me flamur sot t'kemi pshtjell
sikur nuse t'kemi ba
tan shqipnia don me t'pa
don me t'pa e perhajr me t'than
edhe doren me ta dhan
me u bashku si kurr ma pare
o perhajr qoft dhe ty moj naneHeeej amanet mu ma kan lan
baba plak sa ishte gjall
kur te vjen edhe kjo dite
ti te vorri du me m'ardh
me m'dal njeher per ball
permbi dhe qe mu m'kan nxan
me ma vnu plisin e bardhe
e ni gote per plot raki
qe kurr n'goj nuk e kam shti
me ma derdh mbi dhe te zi
me festu bashk me ty
o per kosove e per shqipni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Adelina - Trimit Tim   Mon Sep 29, 2008 11:45 pm

Ooj toka e Kosoves oo
a i dole hakut Oo

Qaje Bjeshkë e sharit pabesi , 
me i miri djal ra per liri , 
u nxi djelli e hana 
qau baba vllau vajtoj nana 

Ju bjeshket e nemuna 
me mu tradhtar
vajtoni tradhetinë
bekojeni trimin tim ... 

vajtoni tradhetinë
bekojeni trimin tim ... Edhe une bajtoj u ba se na vran rinin ra dheu mbi dashnin Trimin e varosa amanetin e trimit tim ....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
PerpariMii
Super/Moderator
Super/Moderator
avatar

Numri i postimeve : 95
Age : 31
Vendi : LipjaN CiTy
Registration date : 29/09/2008

MesazhTitulli: Re: Te gjitha tekstet e kengeve ketu te postohen :D   Sun Nov 02, 2008 6:29 pm

Se harroj dot ate nate
ce ne dy ishim bashke
si harroj dot ato fjal ce mi the more djal.
neper mendje i kujtoj fjalet ce me the kurr ne jet sdo ti harroj.

dashuria jon ka nje arome te mire sikur dy zemra ne dashuri.
si nje flutur gjithmone fluturonte sa here
dikush na shikonte me e malle dashuria jon u bente.

2.Neve te gjith na kane inat se jemi
te lumtur me dashurine ce per njeni tjetrin mbajm .
por neve nuk na interreson se njeri tjetrin shum e adhurojm.
djalo un te ndjej ,
djalo un te dua dashuria jon kurr ska per te mbaruar .
se ti je jeta ime kurr ne jete nuk
kam me vujtur se ne zemren tende un jam futur.

Dhe kurr nuk kam per te dal edhe
kur te vdes ne zemren tende un do te jem gjall ,
prandaj un te kam thene si dashurine
ton kurr ne jete skam pare ndonje here.
dashuria jon gjithmone do jetoj zemren
dhe shpirtin ty un do ta dhuroj gjithmone
ne zemrat e njeri tjetrit ne do te jetojme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Loqka-ChaT.Tk
PerpariMii
Super/Moderator
Super/Moderator
avatar

Numri i postimeve : 95
Age : 31
Vendi : LipjaN CiTy
Registration date : 29/09/2008

MesazhTitulli: Re: Te gjitha tekstet e kengeve ketu te postohen :D   Sun Nov 02, 2008 6:30 pm

Oh baby cant you see
I need you, come with me
Something is telling me that you be the way I do
I want you close to me
My heart is telling me
I hate the fact that I love you - I feel blue
Even know Im not with you
I always think about you lately
I be going crazy, cause Im missing you

(refreni)
Cant you see we were meant to be, baby
I wanna be with you baby
Oh baby cant you see
I need you now

Now that I think about it
The love and times we shared
How can I make it right
I just wanna go back again
Theres something I can do
Theres something I can say
Dont make you change your mind
Just let me know if I could stay
Even know Im not with you
I always think about you lately
I be going crazy, cause Im missing you

(refreni)
Cant you see we were meant to be, baby
I wanna be with you baby
Oh baby cant you see
I need you now

Now when Im reminiscing of all the things we used to do
I realize I still love you baby boo
And Im waiting for you to come back
To put my life back on the track
The flashbacks of me and you together
Make me wanna spend my life with you forever
And ever and none make you run from me
Baby Im here for eternity

(refreni)
Cant you see we were meant to be, baby
I wanna be with you baby
Oh baby cant you see
I need you now
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Loqka-ChaT.Tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Te gjitha tekstet e kengeve ketu te postohen :D   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Te gjitha tekstet e kengeve ketu te postohen :D
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Gamers Café :: Edukative-
Kërce tek: