Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te mbyllim nje msn "My account"

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
Mr.VisarS

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Si te mbyllim nje msn "My account"   Sat Sep 27, 2008 9:20 pm

1.Hape Mesengjerin si zakonisht duke shkruar imellen tuaj dhe pasvordin, (hyni ne MSN); 
2.Kliko ne butonin Open your email inbox,(faqja ku ju i lexoni/dërgoni mesazhet); 
3.Ne fushën ngjyrë te kaltër ne anën e djathte keni dy komanda Options|Hepl ,ju klikoni Help; 
4.Pasi hapet nji dritare ne katrorin, Search MSN Hotmail Help, shkruani Close Account; 
5.Klikoni ne shigjetën ne fund te katrorit(box-it) 
6.Kliko ne tekstin e kaltër Close your account 
7.Do te ju paraqitet teksti si me poshtë: 
If you have a free MSN 
account, and don't use 
it to sign into another 
service, go to the Close Account page, 
and then follow the instructions on-screen. 
8.Kliko ne tekstin Close Account page; 
9.ju hapet një dritare e Re dhe ne fund klikoni butonin Close My Account, 
10.dhe do te merrni konfirmimin se logarija e juaj është mbyllur. 
Te gjithë ata qe do te tentojnë te ju shkruajnë e-mail do te marrin konfirmimin nga WebMasteri se mesazhi i tyre dështoj: 
(Ju mund te aktivizoni llogarin tuaj përsëri brenda 10 ditëve kur te dëshironi dhe kontakt lista e juaj mbete e pa ndryshuar)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
f0xEr
AdministratoR/WebmasteR
AdministratoR/WebmasteR
f0xEr

Numri i postimeve : 37
Age : 30
Vendi : Babush - LIPJAN
Registration date : 25/09/2008

MesazhTitulli: Re: Si te mbyllim nje msn "My account"   Sun Sep 28, 2008 1:15 am

100 % Funksion E Kam provuar Very Happy

_________________
Www.KosovaHack.NET
Www.LoQKa-Chat.Tk

Speacial ThnX aLL Muslim Hackers (H)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Www.LoQka-Chat.Tk
 
Si te mbyllim nje msn "My account"
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: PC & Console :: Tutorials/Mesime-
Kërce tek: