Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sejdiu: Njohje me rendesi te madhe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
PerpariMii
Super/Moderator
Super/Moderator
PerpariMii

Numri i postimeve : 95
Age : 31
Vendi : LipjaN CiTy
Registration date : 29/09/2008

MesazhTitulli: Sejdiu: Njohje me rendesi te madhe   Sat Oct 11, 2008 9:31 pm

Njohjet e pavarësisë së Republikës së Kosovës nga Mali i Zi dhe Maqedonia janë veprime shumë të rëndësishëm dhe kanë vlerë të veçantë, sepse janë edhe një sinjal për Serbinë që të ketë një qasje racionale në ecjen saj dhe të vendeve të rajonit drejt Bashkimit Evropian, tha presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Loqka-ChaT.Tk
 
Sejdiu: Njohje me rendesi te madhe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Warcraft :: World of Warcraft-
Kërce tek: