Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sejdiu: Pjesëtarët gjermanë të KFOR it gëzojnë respekt të madh

Shko poshtë 
AutoriMesazh
PerpariMii
Super/Moderator
Super/Moderator
avatar

Numri i postimeve : 95
Age : 31
Vendi : LipjaN CiTy
Registration date : 29/09/2008

MesazhTitulli: Sejdiu: Pjesëtarët gjermanë të KFOR it gëzojnë respekt të madh   Wed Oct 15, 2008 9:08 pm

Prishtinë, 15 tetor - Presidenti i Republikës së Kosovës, dr. Fatmir Sejdiu, priti sot komandantin e forcave gjermane në Kosovë, Gjeneralbrigade, Vilhelm Gryn (Wilhelm Grün). Me këtë rast, Presidenti Sejdiu e falënderoi atë për punën e suksesshme, duke ripërsëritur se pjesëtarët gjermanë, si edhe të gjithë ushtarët dhe eprorët e tjerë të KFOR it, gëzojnë respektin e madh të qytetarëve të Kosovës. Ndërsa, gjenerali Gryn, i cili i jep fund shërbimit të tij në Kosovë në fund të këtij muaji, tha se qëndrimi i tij këtu i kishte ofruar një eksperiencë tepër të veçantë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Loqka-ChaT.Tk
 
Sejdiu: Pjesëtarët gjermanë të KFOR it gëzojnë respekt të madh
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Warcraft :: World of Warcraft-
Kërce tek: