Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si ta qesim emrin tek ora :P.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Go0s3
Super/Moderator
Super/Moderator
avatar

Numri i postimeve : 64
Age : 26
Vendi : En Pc
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Si ta qesim emrin tek ora :P.   Sun Sep 28, 2008 3:01 am

Qysh me qit emrin tek ora:Së pari shkojm /start/
1.Control panel,hapet dritarja pastaj shkojm,
2.Date,Time,Language,ans Regional options,hapet dritarja,
3.Regional and Language Options,shkojm(klikojm)hapet dritarja,
4.Customize,pastaj
5.Time dhe më posht shkojm tek nën meny-ja Time format:
6.Aty e shkruajm emrin p.sh Valmir. Wink
.FunD.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
f0xEr
AdministratoR/WebmasteR
AdministratoR/WebmasteR
avatar

Numri i postimeve : 37
Age : 29
Vendi : Babush - LIPJAN
Registration date : 25/09/2008

MesazhTitulli: Re: Si ta qesim emrin tek ora :P.   Sun Sep 28, 2008 3:03 am

[b]Postim i Mir Vetem perpara Very Happy

_________________
Www.KosovaHack.NET
Www.LoQKa-Chat.Tk

Speacial ThnX aLL Muslim Hackers (H)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Www.LoQka-Chat.Tk
 
Si ta qesim emrin tek ora :P.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: PC & Console :: Tutorials/Mesime-
Kërce tek: