Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 shiqoni video me paint

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
Mr.VisarS

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: shiqoni video me paint   Sun Oct 19, 2008 9:46 pm

E hapni ni video ne qfardo formati p.sh .mpg etj...

Shtypeni PrintScreen ne tastatur dhe mos e ndalni videon ashtu lejeni .

E Hapni paint .

Pastaj shkoni Edit>Paste ose CTRL+V .

Edhe mundeni ta shikoni videon , po nuk e keni aty : play,pause,stop ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
 
shiqoni video me paint
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: PC & Console :: Tutorials/Mesime-
Kërce tek: