Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si ta mbrojm enailin nga keqperdorimet ne internet caffe .

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
Mr.VisarS

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Si ta mbrojm enailin nga keqperdorimet ne internet caffe .   Sun Oct 19, 2008 9:49 pm

shkojm STAR/Settings/Control Panel/ shkojm User Accounts ku na hapet
nje drutare tjeter dhe perseri klikojm ne ikonen e majt ku shkruan emri
i perdoruesit dhe computer adminstrator , pasi te klikojm ne at ikon na
hapet nje dritare tjeter ku ne anen e majt lart ne rreshtin e pare
shkruan MAnage my networks passwords dhe klikojm aty, ku na hapet nje
dritare e vogel dhe mund ti shohim te gjith emailit te cilet jan kyqur
ne msn . E-mailin ton qe deshirojm ta fshijm e klikojm e selektojm edhe
shkojm e shtypim Remove dhe shkojm OK.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
 
Si ta mbrojm enailin nga keqperdorimet ne internet caffe .
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: PC & Console :: Tutorials/Mesime-
Kërce tek: