Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nje Tutorial si te gjejm programin qe kerkoni full ne Google.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
Mr.VisarS

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Nje Tutorial si te gjejm programin qe kerkoni full ne Google.   Sun Oct 19, 2008 10:07 pm

Nje Tutorial si te gjejm programin qe kerkoni full ne Google.

1. Se pari hapeni Googlen dhe ne search eshkruni emrin e Programit dhe mbas emrit e shkruni "ddl"
qekshirene foton
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
 
Nje Tutorial si te gjejm programin qe kerkoni full ne Google.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: PC & Console :: Tutorials/Mesime-
Kërce tek: