Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ronaldo: Më dëshiron një skuadër italiane

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
Mr.VisarS

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Ronaldo: Më dëshiron një skuadër italiane   Mon Oct 20, 2008 10:59 am

Sulmuesi
brazilian Ronaldo shumë shpejtë do të mund të kthehet në fushë pas
rikuperimit të plotë të tij, ndërsa shumë skuadra i janë vanë pas
Fenomenit të dikurshëm.
“Kam edhe shumë faqe për të shkruar në historinë time si lojtar. Dëshiroj të shënoj ende gola para se ta mbyll karrierën”.

“Kur ta përfundoj karrierën dua ta bëj atë me vullnetin tim dhe jo nga
detyrimi që më bëjnë lëndimet”, ka thënë braziliani, i cili ka shtuar
se përveç Manchester Cityt dhe Paris St. Germain ekziston edhe “një
ofertë nga një klub italian, i cili nuk është Milani”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
 
Ronaldo: Më dëshiron një skuadër italiane
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Warcraft :: World of Warcraft-
Kërce tek: