Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gourcuff nuk ngutet për kthim

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
Mr.VisarS

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Gourcuff nuk ngutet për kthim   Mon Oct 20, 2008 11:01 am

Yoann Gourcuff e
ka lënë anash çështjen e rikthimit të tij te Milan duke thënë se ai
aktualisht është i përqendruar të luajë për Girondins Bordeaux.
Gourcuff
u transferua te Milan në vitin 2006, mirëpo prania e Clarence Seedorf
dhe Kaka, bëri që ai të jetë zgjidhja e dytë te Rossonerët, të cilët
gjatë kësaj vere e huazuan te Bordeaux ku siç duket e ka gjetur veten.

Forma e tij ka nxitur spekulime nëse do të qëndrojë te Bordeaux ose do
të kthehet te Milan në fund të sezonit. Për ta mbajtur atë skuadra
franceze duhet të paguajë së paku 15 milionë euro, mirëpo vetë lojtari
nuk është i interesuar të flasë për të ardhmen.

“Kanë kaluar vetëm nëntë javë nga Kampionati dhe ka shuamë gjëra për të
bërë. Po mendoj vetëm për ndeshjet e Bordeaux dhe për asgjë tjetër”, ka
thënë Gourcuff.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
 
Gourcuff nuk ngutet për kthim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Warcraft :: World of Warcraft-
Kërce tek: