Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mourinho planifikon të rikthehet në Premierligë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
Mr.VisarS

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Mourinho planifikon të rikthehet në Premierligë   Mon Oct 20, 2008 11:03 am

Trajneri
portugez, Jose Mourinho, ka zbuluar se sërish do të kthehet në
Premierligë kur të mendojë se karriera e tij me Interin ka përfunduar.
Mourinho
kurrë nuk e ka fshehur faktin se është adhurues i Premierligës dhe se
dëshiron një ditë sërish të jetë pjesë e kampionatit anglez.

“Së pari duhet të fitoj me Interin. Pas Interit do të kthehem në Angli,
por së pari dua të fitoj këtu. Kam marrëveshje me Interin, por kur do
ta përmbush atë, përfundimisht do të rikthehem në Premierligë. E dua
shumë atë kampionat”, ka thënë Mourinho.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
 
Mourinho planifikon të rikthehet në Premierligë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Warcraft :: World of Warcraft-
Kërce tek: