Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te attackojm 1 web faqe permes dosit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
Mr.VisarS

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Si te attackojm 1 web faqe permes dosit   Sun Sep 28, 2008 10:58 am

1.shkojm start>run dhe qkrujm cmd 
tashti na parraqitet cmd tashti shenojm keshtu 

ping -l 1024 www.webfaqe.com -n 100000000

ok pak spegim -l paraqet madhesin e packetes qe don mja qu webit maximalja e packes ne windows xp sp2 eshte 65500 -n paraqet numrin e pingave qe don mja qu asaj faqe ktu muni me more 1 numer qe doni ju eshte effective nese ki rrjet te fort edhe ma mire nese je me naj shok mu ba bashk. Nryshe njehet ner emrin Ping of Death kjo metod eshte perdorur mas shumti ne windows 2000 ka qen effectiv. Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
 
Si te attackojm 1 web faqe permes dosit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: PC & Console :: MMORPG-
Kërce tek: