Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ktheje Prej Msn të Xp Ne Vista Msn

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
Mr.VisarS

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Ktheje Prej Msn të Xp Ne Vista Msn   Mon Oct 20, 2008 12:40 pm

Së pari e downloadojme Vista Messenger linku :http://msgshit.com/
Shkojmë tek C:\\Program Files\\MSN Messenger
Ja ndrrojm emrin keti fili : msgsres.dllmsgsres.dll.bak
Filet qe janë te arkivuara i Vendosim mbi folderin C:\\Program Files\\MSN Messenger
Pastaj Hape Vista messenger dhe u kry Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
 
Ktheje Prej Msn të Xp Ne Vista Msn
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: PC & Console :: Tutorials/Mesime-
Kërce tek: