Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Diplomatët kosovarë nisin misionet e tyre

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
Mr.VisarS

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Diplomatët kosovarë nisin misionet e tyre   Mon Oct 20, 2008 2:10 pm

Disa
nga diplomatët e parë kosovarë do të vendosen të dielën në misionet
diplomatike si të ngarkuar më punë të Republikës së Kosovës. Ndërsa
vendosja e të gjithë të diplomatëve do të kompletohet deri në fund të
javës së ardhshme.
Zëvendësministrja e Punëve të Jashtme,
Vlora Çitaku, ka deklaruar se të ngarkuarit me punë në përfaqësitë
diplomatike të Londrës, Ankarasë, Vjenës dhe Tiranës të dielën do të
zbarkojnë në këto vende për të filluar punën e tyre si përfaqësues
diplomatikë të Republikës së Kosovës.

Çitaku ka theksuar zbarkimi i të ngarkuarve me punë do të bëhet gradualisht.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
 
Diplomatët kosovarë nisin misionet e tyre
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Warcraft :: World of Warcraft-
Kërce tek: