Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ip marresi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
Mr.VisarS

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: ip marresi   Sun Sep 28, 2008 11:05 am

Ky Program sherben per te mare ip duke folur na mesanger dhe eshte shume i thjesht ne perdorim instalojeni dhe do ta shikoni qe eshte teper i thjeshte dhe shume i mire dhe nga te gjitha eshte 100% Shqip Vetem per juve nga  Mr.VisarS


Download : rapidshare.com IP_Marres.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
Go0s3
Super/Moderator
Super/Moderator
Go0s3

Numri i postimeve : 64
Age : 27
Vendi : En Pc
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Ip marrsi   Mon Sep 29, 2008 1:30 pm

Njeri Post i mir me vler Cool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
ip marresi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: PC & Console :: MMORPG-
Kërce tek: