Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Iframe Dos

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
Mr.VisarS

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Iframe Dos   Sun Sep 28, 2008 11:20 am

IFrame DDos eshte 1 menyre e mire per te rrezuar 1 server (webfaqe) kjo menyre perdoret duke ngarkuar serverin duke i happur disa faqe te serverit qe kan permbajtje ma te madhe ne 1 index 
zhdo katror 1 vogel paraqet 1 webfaqen qe jemi duke e happur dhe keshtu duke e ngarkuar qka duhet me ba eshte happeni notepadin edhe past kete code jau bana te gatshem 


****** ********************* content="2">
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
 
Iframe Dos
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: PC & Console :: MMORPG-
Kërce tek: