Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kuçi udhëton për në Bruksel

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
Mr.VisarS

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Kuçi udhëton për në Bruksel   Mon Oct 20, 2008 10:13 pm


Zëvendëskryeministri
i Republikës së Kosovës, Hajredin Kuçi do të udhëtojë sot për në
Bruksel, ku do të udhëheq delegacionin kosovarë në takimin e nesërm me
Komisionin Evropian.
Qëllimi i takimit është: njoftimi me
përmbajtjen e Raportit të Progresit, i cili publikohet çdo vit, në
nëntor, nga Komisioni Evropian, bëhet e ditur në një komunikatë të
Kryeministrisë.

Raporti i Progresit vlerëson zhvillimet politike, ekonomike dhe
respektimin e standardeve evropiane nga ana e Kosovës. Raporti ka një
rëndësi të veçantë për procesin e ecjes së Kosovës drejt integrimit në
Bashkimin Evropian, thuhet në fund të kësaj komunikate.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
 
Kuçi udhëton për në Bruksel
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Warcraft :: World of Warcraft-
Kërce tek: