Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shpërthim në Tiranë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 25
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Shpërthim në Tiranë   Tue Oct 21, 2008 11:27 am


Sonte ka shpërthyer një
granatë pas stadiumit "Dinamo" në Tiranë duke tronditur banorët e
lagjes. Lajmi është bërë i ditur nga burime të policisë të cilët thanë
se granata ka shpërthyer pranë një zyre të një firme ndërtimi.
Ende
nuk ka të dhëna për viktima ose të plagosur, por flitet vetëm për dëme
materiale në katin e parë të pallatit ku ka qenë edhe zyra e firmës.

Ende nuk dihen motivet e sakta të këtij shpërthimi të mistershëm, i
cili ka tronditur zonën pranë stadiumit “Dinamo”, ndërsa janë duke u
mbledhur të gjitha provat dhe faktet për gjetjen e autorit të kësaj
ngjarjeje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
 
Shpërthim në Tiranë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Warcraft :: World of Warcraft-
Kërce tek: