Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shpejto operen kush e ka :D

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 24
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Shpejto operen kush e ka :D   Sun Sep 28, 2008 1:46 pm

Aty ku shkruhen WEB faqet shkrune opera:config pra ne address bar.

Tash kliko performance dhe ndryshoj keto qfar po i shifni me posht pra numrat ja ndryshoni;

* Max Connections Server: 16
* Max Connections Total: 64
* Network Buffer Size: 32
* Uncheck Reduce Max Persistent HTTP Connections


Masanena, Tools - Preferences - Advanced - Browsing - Redraw Instantly.                                                                kaq ishte Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
 
Shpejto operen kush e ka :D
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: PC & Console :: Tutorials/Mesime-
Kërce tek: