Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si ti marrin informacionet e nje webi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 24
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Si ti marrin informacionet e nje webi   Sun Sep 28, 2008 2:16 pm

shkon START-RUN- 
RUN e shkrun NSLOOKUP click OK 
dhe ju hapet dritarja CMD 
mas pari e shkruni SERVER dhe web cili doni edhe click OK 
pastaj SET TYPE=ANY dhe ENTER 
pastaj LETS RECAP dhe Enter 
për fund IN -LS -D webi qe doni dhe enter dhe i merrni informacijonet ci ju duhen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
 
Si ti marrin informacionet e nje webi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: PC & Console :: Tutorials/Mesime-
Kërce tek: