Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 si ta shymim PC shpejt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 24
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: si ta shymim PC shpejt   Sun Sep 28, 2008 2:43 pm

START>>>>RUN>>>>DHE E SHENONI "shoutdown -l"                                                                                            ose qysh jemi duke punuar ne Pc veq e trusim shifen alt + f4 edhe ta qet menyn e shut down klikojm edhe u kry Very Happy                                                                                        
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
f0xEr
AdministratoR/WebmasteR
AdministratoR/WebmasteR
avatar

Numri i postimeve : 37
Age : 29
Vendi : Babush - LIPJAN
Registration date : 25/09/2008

MesazhTitulli: Re: si ta shymim PC shpejt   Sun Sep 28, 2008 3:11 pm

Postim me vler : )

_________________
Www.KosovaHack.NET
Www.LoQKa-Chat.Tk

Speacial ThnX aLL Muslim Hackers (H)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Www.LoQka-Chat.Tk
 
si ta shymim PC shpejt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: PC & Console :: Tutorials/Mesime-
Kërce tek: