Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nënshkruhet udhëzimi për standardizimin e faqeve të internetit nëpër institucione

Shko poshtë 
AutoriMesazh
PerpariMii
Super/Moderator
Super/Moderator
avatar

Numri i postimeve : 95
Age : 31
Vendi : LipjaN CiTy
Registration date : 29/09/2008

MesazhTitulli: Nënshkruhet udhëzimi për standardizimin e faqeve të internetit nëpër institucione   Fri Oct 31, 2008 10:49 pm

Ministri i Shërbimeve Publike (MSHP), Arsim Bajrami, ka nënshkruar Udhëzimin Administrativ nr. 07/2008, për forcimin e transparencës dhe standardizimit të faqeve të internetit, i cili obligon të gjitha institucionet e Republikës së Kosovës që brenda periudhës gjashtëmujore pas hyrjes në fuqi të këtij udhëzimi, të krijojnë faqet e tyre në internet ose t’i përmirësojnë ato
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Loqka-ChaT.Tk
 
Nënshkruhet udhëzimi për standardizimin e faqeve të internetit nëpër institucione
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Warcraft :: World of Warcraft-
Kërce tek: