Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sejdiu do të vizitojë Shqipërinë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
PerpariMii
Super/Moderator
Super/Moderator
avatar

Numri i postimeve : 95
Age : 31
Vendi : LipjaN CiTy
Registration date : 29/09/2008

MesazhTitulli: Sejdiu do të vizitojë Shqipërinë   Fri Oct 31, 2008 10:52 pm
Presidenti i Republikës së Kosovës, Fatmir Sejdiu, do të niset të hënën për një vizitë dyditore në Shqipëri, gjatë të cilës do të zhvillojë takime me zyrtarë të lartë të shtetit shqiptar, si dhe do të nderohet me titullin “Qytetar nderi” i qytetit të Shkodrës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Loqka-ChaT.Tk
 
Sejdiu do të vizitojë Shqipërinë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Warcraft :: World of Warcraft-
Kërce tek: