Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 PSD-ja kërkon rol më aktiv nga Qeveria e Kosovës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
PerpariMii
Super/Moderator
Super/Moderator
avatar

Numri i postimeve : 95
Age : 31
Vendi : LipjaN CiTy
Registration date : 29/09/2008

MesazhTitulli: PSD-ja kërkon rol më aktiv nga Qeveria e Kosovës   Sun Nov 02, 2008 11:50 pm

Partia Social Demokrate ka rreshtuar një varg kritikash për Qeverinë e Kosovës, përkitazi me gjendjen në shëndetësi, me privatizimin e Postës dhe Telekomit të Kosovës dhe për çështje të tjera, ndërkohë nuk ka hezituar ta vlerësojë qëndrimin e kryeministrit të Kosovës, Hashim Thaçi, lidhur me shtrirjen e misionit të EULEX-it në gjithë territorin e vendit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Loqka-ChaT.Tk
 
PSD-ja kërkon rol më aktiv nga Qeveria e Kosovës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Warcraft :: World of Warcraft-
Kërce tek: