Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fejt: Pavarësia e Kosovës është proces i pakthyeshëm

Shko poshtë 
AutoriMesazh
f0xEr
AdministratoR/WebmasteR
AdministratoR/WebmasteR
avatar

Numri i postimeve : 37
Age : 30
Vendi : Babush - LIPJAN
Registration date : 25/09/2008

MesazhTitulli: Fejt: Pavarësia e Kosovës është proces i pakthyeshëm   Sun Sep 28, 2008 3:37 pmPërfaqësuesi i lartë i BE-së në Kosovë, Piter Fejt ka deklaruar se nisma e Serbisë, që do të shqyrtohet dhe votohet më 8 tetor në Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së, nuk do të ketë asnjë ndikim në misionin e tij, ngase pavarësia e Kosovës është proces i pakthyeshëm.
Në intervistën për Zërin e Amerikës, Fejt ka precizuar se ky veprim i Serbisë nuk i kontribuaon aspiratave të saj për afrim me BE-në, ndikon negativisht në stabilizimin e situatës dhe nën tre, mund të shkaktojë analogji dhe krahasime me kriza të tjera në botë

_________________
Www.KosovaHack.NET
Www.LoQKa-Chat.Tk

Speacial ThnX aLL Muslim Hackers (H)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Www.LoQka-Chat.Tk
 
Fejt: Pavarësia e Kosovës është proces i pakthyeshëm
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Warcraft :: World of Warcraft-
Kërce tek: