Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dënohet në mënyrën më të ashpër shpërthimi para selisë së Zyrës Civile Ndërkombëtare

Shko poshtë 
AutoriMesazh
PerpariMii
Super/Moderator
Super/Moderator
avatar

Numri i postimeve : 95
Age : 31
Vendi : LipjaN CiTy
Registration date : 29/09/2008

MesazhTitulli: Dënohet në mënyrën më të ashpër shpërthimi para selisë së Zyrës Civile Ndërkombëtare   Sat Nov 15, 2008 8:37 pm

Shpërthimin e mbrëmshëm para selisë së Zyrës Civile Ndërkombëtare (ICO), i cili fatmirësisht ka kaluar pa viktima e dëme në njerëz, pos udhëheqësve më të lartë të vendit, në mënyrën më të ashpër e kanë dënuar edhe Franca, e cila kryeson Bashkimin Evropian, pastaj Ambasada Amerikane në Prishtinë, SHP i TMK-së, partitë politike të vendit tonë, si dhe vetë zyrtarët e këtij misioni në Prishtinë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Loqka-ChaT.Tk
 
Dënohet në mënyrën më të ashpër shpërthimi para selisë së Zyrës Civile Ndërkombëtare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Warcraft :: World of Warcraft-
Kërce tek: