Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Po vazhdojnë hetimet për shpërthimin e mbrëmshëm afër ndërtesës së ICO

Shko poshtë 
AutoriMesazh
PerpariMii
Super/Moderator
Super/Moderator
avatar

Numri i postimeve : 95
Age : 31
Vendi : LipjaN CiTy
Registration date : 29/09/2008

MesazhTitulli: Po vazhdojnë hetimet për shpërthimin e mbrëmshëm afër ndërtesës së ICO   Sat Nov 15, 2008 8:44 pm

Policia e Kosovës konfirmoi sot po vazhdojnë hetimet për shpërthimin e mbrëmshëm para selisë së Zyrës Civile Ndërkombëtare në Prishtinë. Zyrtarja për media në Policinë e Kosovës, Sabrie Kamberi tha se hetimet për rastin e mbrëmshëm janë duke vazhduar intensivisht por ajo tha se ende nuk ka persona të dyshuar dhe nuk dihen motivet e këtij sulmi.

Në anën tjetër vetë Zyra Civile Ndërkombëtare (ICO) thotë se nuk do merret me këtë punë pasi që ata i besojnë tërësisht Policisë së Kosovës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Loqka-ChaT.Tk
 
Po vazhdojnë hetimet për shpërthimin e mbrëmshëm afër ndërtesës së ICO
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Warcraft :: World of Warcraft-
Kërce tek: