Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kryeministri Thaçi i dorëzoi presidentit Sejdiu raportin për punën e Qeverisë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
PerpariMii
Super/Moderator
Super/Moderator
avatar

Numri i postimeve : 95
Age : 31
Vendi : LipjaN CiTy
Registration date : 29/09/2008

MesazhTitulli: Kryeministri Thaçi i dorëzoi presidentit Sejdiu raportin për punën e Qeverisë   Tue Jan 13, 2009 1:40 am

Kryeministri Hashim Thaçi i dorëzoi sot presidentit të Republikës Fatmir Sejdiu Raportin vjetor të punës së Qeverisë për vitin 2008.


Kryeministri Thaçi gjithashtu e njoftoi presidentin Sejdiu lidhur me çështjet themelore që përmban raporti, me elementet më të rëndësishme për punën e ministrive veç e veç, si dhe për objektivat themelore të ekzekutivit për vitin 2009.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Loqka-ChaT.Tk
 
Kryeministri Thaçi i dorëzoi presidentit Sejdiu raportin për punën e Qeverisë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Warcraft :: World of Warcraft-
Kërce tek: