Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Më të korruptuarat janë institucionet qendrore e lokale, gjyqësori dhe ndërmarrjet publike

Shko poshtë 
AutoriMesazh
PerpariMii
Super/Moderator
Super/Moderator
avatar

Numri i postimeve : 95
Age : 31
Vendi : LipjaN CiTy
Registration date : 29/09/2008

MesazhTitulli: Më të korruptuarat janë institucionet qendrore e lokale, gjyqësori dhe ndërmarrjet publike   Mon Jan 26, 2009 4:56 pm

Korrupsioni vazhdon të jetë shumë i pranishëm në Kosovë, ndërkaq institucionet më të korruptuara edhe më tutje janë ato qendrore dhe lokale, gjyqësori dhe ndërmarrjet publike, tha kreu i Agjencisë Kundër Korrupsionit, Hasan Preteni, në një debat me temë “Korrupsioni në Kosovë”, të organizuar në qendrën mediale në Çagllavicë. Ndërkaq, ministri i PMS, Nenad Rashiq, konfirmoi angazhimin e qeverisë për zero tolerancë ndaj korrupsionit dhe fenomeneve tjera negative.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Loqka-ChaT.Tk
 
Më të korruptuarat janë institucionet qendrore e lokale, gjyqësori dhe ndërmarrjet publike
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Warcraft :: World of Warcraft-
Kërce tek: