Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Miratohet teksti përfundimtar i Projektrezolutës për Kosovën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
PerpariMii
Super/Moderator
Super/Moderator
PerpariMii

Numri i postimeve : 95
Age : 31
Vendi : LipjaN CiTy
Registration date : 29/09/2008

MesazhTitulli: Miratohet teksti përfundimtar i Projektrezolutës për Kosovën   Mon Jan 26, 2009 5:01 pm

Në votim në Komitetin për Politikë të Jashtme të Parlamentit Evropian janë refuzuar të gjitha amendamentet që Serbia nëpërmjet disa deputetëve nga Rumania dhe Greqia ishte munduar t’i vinte në rezolutë, si për shembull ato që “Pakoja e Ahtisaarit nuk është miratuar në Këshillin e Sigurimit” apo se “statusi i Kosovës nuk është pranuar nga organizatat ndërkombëtare”
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Loqka-ChaT.Tk
 
Miratohet teksti përfundimtar i Projektrezolutës për Kosovën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Warcraft :: World of Warcraft-
Kërce tek: