Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 [color=green]Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, flet për gazetën vjeneze “Der Standard”[/color]

Shko poshtë 
AutoriMesazh
PerpariMii
Super/Moderator
Super/Moderator
PerpariMii

Numri i postimeve : 95
Age : 31
Vendi : LipjaN CiTy
Registration date : 29/09/2008

MesazhTitulli: [color=green]Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, flet për gazetën vjeneze “Der Standard”[/color]   Mon Jan 26, 2009 5:05 pm

Koha që Serbia të kërkojë falje


“Është koha për Serbinë që të mendojë rreth asaj se çka ka bërë në Kosovë dhe të kërkojë falje nga qytetarët e Kosovës. Fytyra e Serbisë në Kosovë është fytyrë e gjenocidit, as më shumë, as më pak”, ka thënë Thaçi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Loqka-ChaT.Tk
 
[color=green]Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, flet për gazetën vjeneze “Der Standard”[/color]
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Warcraft :: World of Warcraft-
Kërce tek: