Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Krasniqi zhvillimet në FSK i vlerëson tejet shqetësuese

Shko poshtë 
AutoriMesazh
PerpariMii
Super/Moderator
Super/Moderator
avatar

Numri i postimeve : 95
Age : 31
Vendi : LipjaN CiTy
Registration date : 29/09/2008

MesazhTitulli: Krasniqi zhvillimet në FSK i vlerëson tejet shqetësuese   Tue Jan 27, 2009 6:57 pm

Prishtinë, 27 janar - Në lidhje me zhvillimet e fundit rreth Forcës së Sigurisë së Kosovës kanë reaguar edhe institucionet më të larta të shtetit. Kështu kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Jakup Krasniqi, zhvillimet e fundit në FSK, i ka vlerësuar si tejet shqetësuese për faktin se ka pasur devijime gjatë procesit të kalimit të ish-pjesëtarëve të TMK së në FSK. "Unë dua të jem shuam transparent, realisht nga ajo që kam dëgjuar ka pasur devijime nga ky proces dhe ka joprofesionalizëm në përzgjedhjen e pjesëtarëve të FSK së. Ne shpresojmë që institucionet përkatëse për këtë do t'i korrigjojnë procedurat dhe të jenë të interesuar për konsolidim të FSK së me njerëz të duhur të saj", është shprehur Krasniqi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Loqka-ChaT.Tk
 
Krasniqi zhvillimet në FSK i vlerëson tejet shqetësuese
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Warcraft :: World of Warcraft-
Kërce tek: