Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Presidenti Sejdiu familjeve Berisha dhe Hajrizi ua dorëzoi "Medaljet e Pavarësisë"

Shko poshtë 
AutoriMesazh
PerpariMii
Super/Moderator
Super/Moderator
avatar

Numri i postimeve : 95
Age : 31
Vendi : LipjaN CiTy
Registration date : 29/09/2008

MesazhTitulli: Presidenti Sejdiu familjeve Berisha dhe Hajrizi ua dorëzoi "Medaljet e Pavarësisë"   Tue Mar 24, 2009 10:33 pm

Mitrovicë, 24 mars - Presidenti i Republikës Dr. Fatmir Sejdiu, familjeve Berisha dhe Hajrizi ua dorëzoi "Medaljet e Pavarësisë", me të cilat Latif Berishën dhe Agim Hajrizin i kishte dekoruar Presidenti historik i Kosovës, Ibrahim Rugova. Këto medalje dhe mirënjohje janë shenjë e nderimit dhe e përkujtimit të përhershëm institucional që Republika e Kosovës u bën bijve të vet më të mirë, të cilët jetuan, punuan dhe u sakrifikuan për atdheun e tyre, tha Presidenti Sejdiu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Loqka-ChaT.Tk
 
Presidenti Sejdiu familjeve Berisha dhe Hajrizi ua dorëzoi "Medaljet e Pavarësisë"
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Warcraft :: World of Warcraft-
Kërce tek: