Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gjeni faqen e adminit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
eggzoni
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 12
Registration date : 03/09/2009

MesazhTitulli: Gjeni faqen e adminit   Thu Sep 03, 2009 4:45 pm

Nqs keni bere SQL Injection, keni gjetur hashin e adminit dhe e keni crackuar, por nuk dini ku duhet ta fusni, atehere nuk keni pse te lodheni. Mjafton te shkoni tek

http://4dm1n.houbysoft.com/

dhe te fusni faqen (duhet ti shtoni nje / nga mbrapa, psh www.facebook.com/) dhe kjo webfaqe kryen kerkimin per ju
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Gjeni faqen e adminit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: PC & Console :: MMORPG-
Kërce tek: