Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 hack webchat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
eggzoni
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 12
Registration date : 03/09/2009

MesazhTitulli: hack webchat   Thu Sep 03, 2009 4:51 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Se Pari kErkojm ne google kshtu : "webchat/login.php?rid=1"

pastaj e zgjedhi armikun qe dojm me hack . si p.sh :

http://www.emriiwebit.com/webchat/

pasi qe e gjejm mbrapa ja shtojm admin.php edhe bohet :

http://www.emriiwebit.com/webchat/admin.php

edhe pasi qe hyjm ne admin.php lyp username dhe password , ne ja shtojm ket:
/admin2.php/

edhe bohet kshtu :

http://www.emriiwebit.com/webchat/admin/admin2.php

kshtu qe kemi hyr ne admin panel
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
hack webchat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: PC & Console :: MMORPG-
Kërce tek: