Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Web-Faqe Dekstopin Tuaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
f0xEr
AdministratoR/WebmasteR
AdministratoR/WebmasteR
f0xEr

Numri i postimeve : 37
Age : 30
Vendi : Babush - LIPJAN
Registration date : 25/09/2008

MesazhTitulli: Web-Faqe Dekstopin Tuaj   Sat Sep 27, 2008 4:28 am

Postuar: e Mërkurë, Gusht 27, 2008 12:54 pm Titulli i mesazhit: Beje Web-Faqe Dekstopin Tuaj


E hapni notepad
dhe e shkruni:
<html>
<body>
<iframe
src ="http://www.ecmekohen.net"
width="100%" height="100%">
</iframe>
</body>
</html>|

Pasi ta shkruni kete shkoni file>save as> emrin ja leni qysh dush ama duhesh me ia lan prapashtesen "HTML"
une e morra ecmekohen qe edhe fotoja

Kur doni me vendos ne Dekstop shkoni Ne Dekstop Properties>Dekstop>Browse>ku e keni rujt filen e trusni ata e qelni Apply>OK edhe kryhet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Www.LoQka-Chat.Tk
 
Web-Faqe Dekstopin Tuaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: PC & Console :: Tutorials/Mesime-
Kërce tek: