Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si të hapim Webfaqe...FREE ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
f0xEr
AdministratoR/WebmasteR
AdministratoR/WebmasteR
avatar

Numri i postimeve : 37
Age : 29
Vendi : Babush - LIPJAN
Registration date : 25/09/2008

MesazhTitulli: Si të hapim Webfaqe...FREE ?   Sat Sep 27, 2008 4:39 am

për hapjen e webfaqeve ka shum firma qe ofrojm haprej free dmth pa asnje kosto por ka edhe webfaqe qe jan me para....

irmat të cilat ofrojn free webfaqe ka shum po un doti permendi disa qe jan mat njofshme...dhe nese donjeri din leti poston..

www.freewebs.com
www.piczo.com
www.funtigo.com
www.repage.de
www.cabanova.de

pra vazhdojm un dota tregoj menyre e par kurse për tjera qka nuk dini pytni inshallah..hyn ne www.freewebs.com pasi qe hyn klikojm Start Now.
username jipet sidi dot jet emri i faqen passwordi edhe e-mali juaj ..dhe klikoni piken tek nese jeni mashkull male nese jeni femer female dhe vitine lindjen me posht fill tek I agree to the ... e bani piken dhe klikojm GO..
Pastaj zgjetim një Template se si deshirojm tja lem faqes ton...SITE title e shenojn një titull të faqes psh MIRSEVINI me posht jan disa reklama ato nuk i klikojm asnjeren prej tyre dhe me posht është location klikojm ku jetojm ose nese nuk është shteti yn aty klikojm other..dhe klikojm done
me pas na hapet një faqe ku kerkohen disa të dhena po ne nuk i plotsojm klikojm larg ku shkruan NO THANKS, Continue dhe u kry faqja tani vetem na mbetet qe ta regullojm..webim qe sa po e hapem...psh klikojm ne homepage ku është GO dhe na hapet faqja për me regullu...
shenojm text apo vendosim foto mp3 etj qfar qe deshirojm dhe klikojm DONE Lart...për ta vizituar faqen e juaj shkoni kshtu www.freewebs.com/emrifaqes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Www.LoQka-Chat.Tk
Mr.VisarS
AdministratoR/DesigneR
AdministratoR/DesigneR
avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 24
Vendi : kosovë
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Re: Si të hapim Webfaqe...FREE ?   Sat Sep 27, 2008 4:01 pm

Nice Post Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.loqka-chat.tk
 
Si të hapim Webfaqe...FREE ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: PC & Console :: Tutorials/Mesime-
Kërce tek: