Forum.: | PortaL |:.GalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ministri Pajaziti: Lufta kundër korrupsionit dhe krimit prioritet qeveritar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
PerpariMii
Super/Moderator
Super/Moderator
avatar

Numri i postimeve : 95
Age : 31
Vendi : LipjaN CiTy
Registration date : 29/09/2008

MesazhTitulli: Ministri Pajaziti: Lufta kundër korrupsionit dhe krimit prioritet qeveritar   Sat Nov 08, 2008 10:00 pm

Lufta kundër korrupsionit dhe krimit të organizuar, është prioriteti absolut i Qeverisë së Republikës së Kosovës. Kështu tha ministri i Punëve të Brendshme, Zenun Pajaziti në Forumin e ministrave të Brendshëm dhe të Drejtësisë të BE-së dhe vendeve të Ballkanit Perëndimor, që po mbahet në Zagreb.

Prioriteti tjetër madhor i Republikës së Kosovës është integrimi në BE dhe në NATO, ka pohuar Pajaziti. BE-ja ka kërkuar nga shtatë vendet ballkanike që ta luftojnë korrupsionin, nëse dëshirojnë të bëhen pjesë e unionit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Loqka-ChaT.Tk
 
Ministri Pajaziti: Lufta kundër korrupsionit dhe krimit prioritet qeveritar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Warcraft :: World of Warcraft-
Kërce tek: